HAKKIMIZDA

Engin Deniz Gıda Kimya Pınarı, 2008 yılında kurumsal ve bireysel hediye sepeti ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için kurulmuştur. Ulusal ve çok uluslu bir çok firmanın hediye sepeti çalışmalarını yürütmekteyiz. 2011 yılından itibaren yurtdışı iş ortaklarımız vasıtasıyla hemen hemen tüm ülkelere hediye paketi göndermekteyiz.

600 m2 lik atölye ve depo alanımızda yılbaşı ve diğer özel günlerin arifesinde bir çok proje eşzamanlı olarak yürütülebilmektedir.

Site üzerindeki beğendiğiniz bir sepeti sipariş edebileceğiniz gibi size özel sepetler de hazırlayabiliriz: Hedef bütçenizi, hediye sepetinizde olmasını ve olmamasını istediğiniz ürünleri ve adetlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Size özel alternatif sepetler hazırlayıp fotoğraflarını size gönderebiliriz.

Hediye sepeti sunumlarının, sepetlerin içerik ürünleri kadar önemli olduğu bilincindeyiz. Sizi temsil eden sepetlerinizi, market sepeti gibi ürünleri boca edip, gelişi güzel sarmaktan ziyade hedef bütçeler dahilinde en vasıflı ürünleri kullanarak, özenle aranje edip özenle süsleyerek sunumlarını hazırlamaktayız.

Yoğun çalışma saatleriniz içinde veya çok isteseniz de bir türlü vakit ayırıp planlayamadığınız jestinizi gerçekleştirmenizde size, sizi yansıtacak olan beğenilerinizi gözeterek destek oluyoruz. Yapmanız gereken tek şey hazırladığımız kurumsal ya da bireysel konseptler arasından tercihinizi yaparak yalnızca bir tık ya da telefon uzağınızda olan bizlerle irtibata geçmek.....