TESLİMAT

Beğendiğiniz hediye Sepetleri, kargo ücreti firmanıza fatura edilerek arzu ederseniz sizin adresinize, arzu ederseniz de göndermek istediğiniz kişilerin adreslerine  gönderilmektedir.

İstanbul içine teslimatlar özel kurye vasıtasıyla yapılabilmektedir. İstanbul dışına ise anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat kargo ile hediye paketleriniz özenle kargolanmaktadır.Toplu gönderimlerde sizin için bir nakliye aracı temin edilebilmektedir.

Hediye sepetlerimiz, kristal tülle sarılıp, saten kurdele ile fiyonklanarak sunulmaktadır.Gönderilerimiz özel olarak hazırlanmış kolilerimizin içinde nakliye esnasında zarar görmemeleri için desteklenerek özenle kolilenmektedir.

Bilgi için lütfen
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'a mail atınız

     Kurumsal hediye sepeti çalışmalarınız için isme özel hediye kutuları hazırlayabiliriz. İsme özel ahşap kutular olabileceği gibi metal kutular da kullanılabilir. Yılbaşı sepetleriniz, hedef bütçeniz dahilinde size özel hazırlanmaktadır. 
     Hediye sepetleri genel olarak çikolata, kurabiye, kuruyemiş, cips gibi yılbaşı akşamı ailecek tüketilebilecek ürünlerden oluşmaktadır. İsteğinize bağlı olarak yılbaşı temalı mumlar ve süsler ekleyebileceğimiz gibi yıl boyu kullanılabilecek bir ürün de yılbaşı hediyesi olarak eklenebilir. 
Müşterilerinize özel hazırlanan paketlerde her bir sepetin üstüne firmanızın bir kartını iliştirebilir veya sizin için özel bir yılbaşı kartı bastırabiliriz. Hediye paketlerini yerleştireceğimiz kolilerin üzerine logonuz bastırılabilir ve yahut kolinin dışında firmanızın herhangi bir ibaresi olmamasına özen gösterebiliriz.
     Hediye sepetlerini topluca bir adrese teslim edebileceğimiz gibi tek tek adreslere dağıtımda yapabiliriz. 
     Belirleyeceğiniz bütçeler dahilinde uygun hediye sepetleri hazırlanabileceği gibi firmanızın fark yaratması için lüks hediye sepetleri de hazırlayabiliriz.